Vrei sa facem cunostinta?

Iata datele de contact

Ne gasesti la:

Adresa

Strada Ceferistilor 2, Bloc B29 parter, Pascani

Program de Lucru

Luni-Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: 09:00 - 12:00

Duminica: Închis

Telefon

0232714474

E-mail

turism@alextours.ro

Scrie-ne un mesaj

Te rugam sa introduci un nume corect
Te rugam sa introduci un email corect

Puncte de lucru Alex Tours

Pascani Gara

detalii

Pascani Gara

Str. Ceferistilor, bl. B29 Parter;
Tel: 0232.714474
Fax: 0232.718531
Gsm: 0754029123 // 0762257000
mail: pascani@alextours.ro // alex.tours@yahoo.com

LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextours.turism
Pascani Deal

detalii

Pascani Deal

Str. Stefan cel Mare nr. 2 (sediu Generali)
Tel/Fax: 0232.760474
Gsm: 0754029124
mail: rezervari@alextours.ro

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

www.facebook.com/alextoursonline/
Iasi Gara

detalii

Iasi Gara

Str. Strapungerii Silvestru nr.10, bl CL19;
Tel/Fax: 0232.244412
Gsm : 0758585869
mail: iasi1@alextours.ro // alextours_gabi@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/pg/alextours2004
Iasi Centru (Palas)

detalii

Iasi Centru (Palas)

Str. Ghe. Ghibanescu nr.1;
Tel/Fax: 0232.242918
Gsm : 0754029122
mail: iasi@alextours.ro // alextours_iasi@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextourscentru1
Tg Frumos

detalii

Tg Frumos

Str. Tudor Vladimirescu, bl.43, Parter
Tel/Fax: 0232.711225
Gsm: 0754029125
mail: tg.frumos@alextours.ro // alextourstgfrumos@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019
Tg Neamt

detalii

Tg Neamt

Str.M.Eminescu, bl. M7, Parter;
Tel/Fax: 0233.790120
Gsm: 0754029126 // 0758035783
mail: tg.neamt@alextours.ro // alextourstgneamt@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextours.ro
Focsani

detalii

Focsani

Bdul Unirii nr 20;
Tel/Fax: 0237234646
Gsm: 0758585871
mail: focsani@alextours.ro // alextours_focsani@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursfocsani
Tecuci

detalii

Tecuci

Str. Gh. Petrascu nr.40, bl.P2, Parter;
Tel/Fax: 0236.817744
Gsm: 0754029128 // 0758585870
mail: tecuci@alextours.ro // alextourstecuci@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/AlexToursTecuci

Suceava

detalii

Suceava

Str Stefan cel Mare nr 4 (esplanada Centru)
Tel/Fax: 0230558691
Gsm: 0747024080
mail: suceava1@alextours.ro // alextsuceava@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursbucovina
Radauti

detalii

Radauti

Str. Stefan cel Mare nr. 32
Tel/Fax: 0230.707273
Gsm: 0743.244448
mail: radauti@alextours.ro

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursbucovina

Bacau 1

detalii

Bacau 1

Str. Oituz 2A
Tel/Fax: 0234510530
Gsm: 0758585867
mail: bacau@alextours.ro // alextoursbacau@yahoo.com


Anexa LT: 501 din 09.01.2019


https://www.facebook.com/alextoursbacau

Bacau 2

detalii

Bacau 2

Str. Mihai Viteazu nr 5
Tel:Fax: 0234533415
Gsm: 0758035782
mail: bacau2@alextours.ro


Anexa LT: 501 din 09.01.2019


https://www.facebook.com/alextoursbacau

Botosani

detalii

Botosani

Str. Calea Nationala 73, bl. G8
Tel/Fax: 0231.515120
Gsm.: 0754029127
mail: botosani@alextours.ro // alextours_botosani@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursbotosani
Braila

detalii

Braila

Str.1 Decembrie 1918, Obor, bl.40, parter (vis-a-vis de Carrefour Market)
Tel/Fax: 0239636164
Gsm: 0754029132
mail: braila@alextours.ro

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursbraila
Adjud

detalii

Adjud

Str. Nicolae Balcescu nr. 10
Tel/Fax: 0237.640032
Gsm: 0754029129
mail: adjud@alextours.ro // alextours_adjud@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019
Onesti

detalii

Onesti

Str. Republicii nr 17
Tel/Fax: 0234310251
Gsm: 0758585872
mail: onesti@alextours.ro // alextoursonesti@yahoo.com

Anexa LT: 501 din 09.01.2019

https://www.facebook.com/alextoursonesti

Craiova

detalii

Craiova

Str. Calea Severinului nr 5A (in Auchan Craiovita)
Gsm: 0734554669
mail: craiova@alextours.ro // craiova_real@yahoo.com

Sibiu

detalii

Sibiu

Str Semaforului nr 18
Gsm: 0753615610
Gsm: 0762257000
mail: sibiu@alextours.ro
Piatra Neamt

detalii

Piatra Neamt

Str Petru Rares nr 2, bl 2A
Tel/Fax: 0233225097
Gsm: 0744546548
mail: office@viking-travel.ro
Alex Tours ONLINE

detalii

Alex Tours ONLINE

Exclusiv rezervari online:

Tel: 0332470059
Gsm: 0754029120
Gsm: 0758035780
mail: turism@alextours.ro